Plán akcí
30.7.2023 | Turnaj muži - Olšany u Prostějova | muži | ||
5.8.2023 | Turnaj muži - Olomouc - Chomoutov | muži | ||
7-.11.8.2023 | Tréninkový kemp Smržice | žáci | ||
13.8.2023 | TJ Smržice - Brodek u Konice | muži | okresní přebor | 17:00 |
19.8.2023 | Smržice/Kostelec - Sokol v Pivíně | mladší žáci | okresní přebor | 10:00 |
19.8.2023 | Držovice - TJ Smržice | muži | okresní přebor | 16:30 |
26.8.2023 | Smržice/Kostelec - Velká Bystřice | starší žáci | krajská soutěž | 10:00 |
???? | FK Němčice n/H - Smržice/Kostelec | mladší žáci | okresní přebor | |
26.8.2023 | TJ Smržice - FC Dobromilice | muži | okresní přebor | 16:30 |
29.8.2023 | Sokol Mostkovice - Smržice/Kostelec | mladší žáci | okresní přebor | 17:30 |
2.9.2023 | Sokol Otaslavice - Smržice/Kostelec | starší žáci | krajská soutěž | 10:00 |
3.9.2023 | Smržice/Kostelec - Sokol Vícov | mladší žáci | okresní přebor | 10:00 |
3.9.2023 | Sokol Plumlov "B" - TJ Smržice | muži | okresní přebor | 16:00 |
9.9.2023 | Smržice/Kostelec - SK Slatinice | starší žáci | krajská soutěž | 10:00 |
9.9.2023 | TJ Smržice - FC Kralice "B" | muži | okresní přebor | 16:00 |
???? | Sokol Čechovice "B" - Smržice/Kostelec | mladší žáci | okresní přebor | |
16.9.2023 | Smržice/Kostelec - Sokol Určice | mladší žáci | okresní přebor | 10:00 |
17.9.2023 | Sokol Dub nad Moravou - Smržice/Kostelec | starší žáci | krajská soutěž | 10:00 |
17.9.2023 | FC Kostelec n/H "B" - TJ Smržice | muži | okresní přebor | 15:30 |
23.9.2023 | Sigma Hodolany - Smržice/Kostelec | starší žáci | krajská soutěž | 10:00 |
24.9.2023 | Haná Prostějov "A" - Smržice/Kostelec | mladší žáci | okresní přebor | 9:00 |
24.9.2023 | Sokol Určice "B" - TJ Smržice | muži | okresní přebor | 15:30 |
28.9.2023 | Smržice/Kostelec - Sigma Hodolany | starší žáci | krajská soutěž | 15:00 |
30.9.2023 | Moravský Beroun - Smržice/Kostelec | starší žáci | krajská soutěž | 14:00 |
1.10.2023 | Smržice/Kostelec - Brodek u Konice | mladší žáci | okresní přebor | 10:00 |
1.10.2023 | TJ Smržice - Sokol Otaslavice "B" | muži | okresní přebor | 15:00 |
7.10.2023 | Sokol Přemyslovice - Smržice/Kostelec | mladší žáci | okresní přebor | 9:30 |
7.10.2023 | Sokol Čechovice "B" - TJ Smržice | muži | okresní přebor | 15:00 |
8.10.2023 | FK Horka nad Moravou - Smržice/Kostelec | starší žáci | krajská soutěž | 10:00 |
11.10.2023 | Smržice/Kostelec - Moravský Beroun | starší žáci | krajská soutěž | 16:00 |
14.10.2023 | FK Velká Bystřice - Smržice/Kostelec | starší žáci | krajská soutěž | 10:00 |
14.10.2023 | TJ Smržice - Sokol Konice "B" | muži | okresní přebor | 15:00 |
15.10.2023 | Smržice/Kostelec - FC Kralice na Hané | mladší žáci | okresní přebor | 10:00 |
21.10.2023 | Smržice/Kostelec - Sokol Otaslavice | starší žáci | krajská soutěž | 10:00 |
22.10.2023 | Haná Prostějov "B" - Smržice/Kostelec | mladší žáci | okresní přebor | 9:00 |
22.10.2023 | FK Němčice nad Hanou - TJ Smržice | muži | okresní přebor | 14:30 |
25.10.2023 | Smržice/Kostelec - FK Horka nad Moravou | starší žáci | krajská soutěž | 15:00 |
28.10.2023 | SK Slatinice - Smržice/Kostelec | starší žáci | krajská soutěž | 10:00 |
28.10.2023 | TJ Smržice - Sokol Vrahovice | muži | okresní přebor | 14:30 |
4.11.2023 | Smržice/Kostelec - Sokol Bedihošť | mladší žáci | okresní přebor | 10:00 |
4.11.2023 | Haná Nezamyslice - TJ Smržice | muži | okresní přebor | 14:00 |
5.11.2023 | Smržice/Kostelec - Sokol Dub nad Moravou | starší žáci | krajská soutěž | 10:00 |