Upozornění pro rodiče

27. 9. 2022

Vážení rodiče,

moc si vážím spolupráce s vámi,podpory při zápase a zodpovědnosti k tréninkům.Za tyto věci nesmírně děkuji.

Zároveň bych chtěl ale požádat některé a to v obou kateoriích,aby přestali během zápasu "koučovat" své děti,popřípadě i jiné děti na hřišti.Od toho tam mají trenéra,který před každým zápasem stanoví taktiku,zadá týmové i individální úkoly a je naprosto nežádoucí,aby kdokoliv další do tohoto vstupoval.Věřte,že nikomu tímto nepomůžete.

Druhá věc,která se mi nelíbí a z pozice trenéra ji nehodlám tolerovat je chování některých vůči rozhodčím,soupeři a u starších žáků vůči osobám,které působí v roli pomezních asistentů rozhodčího.Prosím uvědomte si,že tito lidé jsou laici,kteří se nechají přemluvit,aby tuhle funkci vzali.Pokud máte pocit,že to dělají špatně a chybují,na každý zápas jsou dvě volná místa,stačí říct a můžete tam stát s praporkem vy.Já v této funkci několikrát byl a můžu vám říct,že dělat něco jen proto,aby ty děti vůbec mohly hrát a ještě poslouchat nadávky některých chytráků je opravdu k pláči.Nehledě na to,že my všichni máme jít dětem příkladem.A já rozhodně mám o chování před dětmi jinou představu.

Děkuji za pochopení