Pohár mládeže 16.9.2021 - los a propozice
Pohár mládeže 2021-22:
Kategorie U13:
Systém 7+1, hrací doba v předkolech a kvalifikacích: 20 minut dle pravidel
FAČR
Los I. předkol:
Skupina „A“ - termín: - čtvrtek 16.9. 2021 - začátek 13:00 hodin
- místo: - Olšany u Prostějova (OL)
Hraje se o 2 přímá postupová místa do II. předkola.
- účastníci: - TJ Sokol Olšany u Prostějova
- FK Primus Příbor
- TJ Smržice
- 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
- FK Kylešovice, z.s.
- TJ Slovan Havířov z.s.
Skupina „B“ - termín: - čtvrtek 16.9. 2021 - začátek 13:00 hodin
- místo: - Tišnov (JIM)
Hraje se o 2 přímá postupová místa do II. předkola.
- účastníci: - AFK Tišnov
- FK Baník Ratíškovice z.s.
- Jiskra Staré Město z.s.
- SK Sokol Lipovec
- TJ Tatran Bohunice
- FC Svratka Brno, z.s.
Skupina „C“ - termín: - čtvrtek 16.9. 2021 - začátek 13:00 hodin
- místo: - Ivančice (JIM)
Hraje se o 2 přímá postupová místa do II. předkola.
- účastníci: - FC Slovan Rosice, z.s.
- FC Ivančice, z.s.
- FC Dosta Bystrc - Kníničky, spolek
- FK Znojmo z.s.
- TJ Sokol Štoky, z.s.
- TJ Sokol Bedřichov
Skupina „D“ - termín: - čtvrtek 16.9. 2021 - začátek 13:00 hodin
- místo: - Kamenice nad Lipou (VYS)
Hraje se o 2 přímá postupová místa do II. předkola.
- účastníci: - TJ Slovan Kamenice nad Lipou, z.s.
- Slavoj Polná z.s.
- TJ Jiskra Nová Bystřice
- TJ Jiskra Třeboň z.s.
- SKP České Budějovice, z.s.
- AFC Humpolec z.s.
Skupina „E“ - termín: - čtvrtek 16.9. 2021 - začátek 13:00 hodin
- místo: - Slovan Plzeň (PLZ)
Hraje se o 2 přímá postupová místa do II. předkola.
- účastníci: - SK Slovan Plzeň 1910, z.s.
- TJ Jiskra Domažlice z.s.
- TJ Start Luby, z.s.
- SK Klatovy 1898, z.s.
- FK Nejdek z.s.
- FK Ostrov, z.s.
Skupina „F“ - termín: - čtvrtek 16.9. 2021 - začátek 13:00 hodin
- místo: - Spartak Příbram (STŘ)
Hraje se o 2 přímá postupová místa do II. předkola.
- účastníci: - SK Spartak Příbram, spolek
- FK Junior Strakonice z.s.
- SK Březnice 1918, z.s.
- SK Mirovice
- MFK Dobříš
- TJ Tatran Sedlčany, z.s.
Skupina „G“ - termín: - čtvrtek 16.9. 2021 - začátek 13:00 hodin
- místo: - Roudnice nad Labem (ÚST)
Hraje se o 2 přímá postupová místa do II. předkola.
- účastníci: - FK Pšovka Mělník
- FK Litoměřicko, z.s.
- Oddíl fotbalu TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.
- SK Ervěnice - Jirkov z.s.
- FC Slovan Velvary, z.s.
- SK Roudnice nad Labem
Skupina „H“ - termín: - čtvrtek 16.9. 2021 - začátek 13:00 hodin
- místo: - Česká Třebová (PAR)
Hraje se o 2 přímá postupová místa do II. předkola.
- účastníci: - FK Česká Třebová, z.s.
- SK Uničov z.s.
- SKP Slovan Moravská Třebová
- FK Letohrad z.s.
- FC Jiskra 2008, z.s.
- TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Skupina „I“ - termín: - čtvrtek 16.9. 2021 - začátek 13:00 hodin
- místo: - Vysoké Mýto (PAR)
Hraje se o 2 přímá postupová místa do II. předkola.
- účastníci: - SK Vysoké Mýto, z.s.
- TJ Baník Vamberk, z.s.
- 1. FC Žamberk z.s.
- MFK Nové Město nad Metují, z.s.
- FK Přelouč, z.s.
- FC Titanic Srch
Skupina „J“ - termín: - čtvrtek 16.9. 2021 - začátek 13:00 hodin
- místo: - Turnov (LIB)
Hraje se o 2 přímá postupová místa do II. předkola.
- účastníci: - FK Turnov
- FK Vysoká nad Labem z.s.
- Dolnobousovský sportovní klub, z.s.
- FC Sporting Mladá Boleslav
- TJ Sokol Ruprechtice
- FK Brandýs - Boleslav
Skupina „K“ - termín: - čtvrtek 16.9. 2021 - začátek 13:00 hodin
- místo: - Kutná Hora (STŘ)
Hraje se o 2 přímá postupová místa do II. předkola.
- účastníci: - Sparta Kutná Hora z.s.
- AFK Sadská z.s.
- FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou
- TJ Slovan RÚ Kladruby z.s.
- SK Polaban Nymburk, z.s.
- Football Talent Academy Praha
Skupina „L“ - termín: - čtvrtek 16.9. 2021 - začátek 13:00 hodin
- místo: - Aritma Praha (PHA)
Hraje se o 2 přímá postupová místa do II. předkola.
- účastníci: - Sokol Hostouň z.s.
- TJ Unhošť z.s.
- TJ Sokol Stodůlky z.s.
- Sokol Dolní Počernice z.s.
- SK Aritma Praha, z.s.
- SK Uhelné sklady Praha
Skupina „M“ - termín: - čtvrtek 16.9. 2021 - začátek 13:00 hodin
- místo: - Poříčí nad Sázavou (STŘ)
Hraje se o 2 přímá postupová místa do II. předkola.
- účastníci: - SK Posázavan Poříčí nad Sázavou
- „Fotbalová akademie Praha“ z.s.
- FK Dukla Jižní Město z.s.
- SK Střešovice 1911 z.s.
- TJ AVIA Čakovice, z.s.
- SC Xaverov Horní Počernice z.s.
Do II. kola fotbalového turnaje Poháru mládeže 2021-22 dále postoupí 3 nejlepší týmy z 3 míst I. kola.
Los II. předkol bude dle geografické polohy postupujících týmů teprve vytvořen!
Seznam týmů, které budou nalosovány do II. předkol.
- MFK Vítkovice z.s.
- 1. FC Poruba, z.s./FC Vítkovice 1919, z.s.
- FK Frýdek Místek z.s.
- SK FC Hlučín, z.s.
- SK Hranice, z.s.
- SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s.
- TJ Valašské Meziříčí, spolek
- 1. FC Viktorie Přerov, z.s.
- FK Hodonín, z.s.
- FC Sparta Brno
- 1. SC Znojmo - mládež, spolek
- MFK Vyškov, z.s.
- TJ Svitavy, z.s.
- FK Šumperk z.s.
- 1.HFK Olomouc spolek
- FK Blansko
- SK Fotbalová škola Třebíč, z.s.
- FC Slovan Havlíčkův Brod z.s.
- FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou z.s.
- FK Čáslav, z.s.
- RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov z.s.
- FC Slavia Hradec Králové z.s.
- FK Náchod spolek
- MFK Trutnov
- FC Slavia Karlovy Vary - mládež, z.s.
- FK Baník Sokolov z.s.
- Junior Chomutov, z.s.
- FK Baník Most-Souš mládež, z.s.
- SK Petřín Plzeň, z.s.
- FC Písek fotbal z.s.
- FC Rokycany
- ABC Braník fotbal, z.s.
- SK Sparta Kolín, z.s.
- FC Tempo Praha, z.s.
- FK Slavoj Vyšehrad spolek
- SK Motorlet Praha, spolek
- SK Benešov z.s.
- FC Háje Jižní Město z.s.
- FK Meteor Praha VIII, z.s.
- FK Admira Praha z.s.
- Fotbal Neratovice-Byškovice z.s.
- SK Kladno, z.s.
- FK Varnsdorf z.s.
Na kvalifikační fotbalové turnaje Poháru mládeže 2021-22 dále z II. předkola nikdo nepostoupí!!!
Los kvalifikací bude dle geografické polohy postupujících týmů teprve vytvořen!
Seznam týmů, které budou nalosovány do kvalifikačních kol.
- Akademie FC Baník Ostrava z.s.
- MFK Karviná, z.s.
- SK Olomouc Sigma MŽ, z.s.
- FC Zlín, z.s.
- FC Slovácko
- CU Bohemians Praha z.s.
- FK Mladá Boleslav
- Fotbalová akademie Jablonec, z.s.
- FC Slovan Liberec - mládež, spolek
- FK Teplice - fotbal, spolek
- Sdružení FK AC Sparta Praha, zapsaný spolek
- SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s.
- SK Slavia Praha - fotbal mládež
- FK Pardubice, z.s.
- FC Hradec Králové - mládež, z.s.
- FK Fotbal Třinec
- Slezský FC Opava, z.s.
- 1. SK Prostějov z.s.
- FC Zbrojovka Brno, z.s.
- FK Vysočina Jihlava
- SK Líšeň
- Viktorka Žižkov, z.s.
- FK Dukla Praha spolek
- FC Sellier & Bellot Vlašim, z.s.
- FK Ústí nad Labem - mládež, z.s.
- FC Táborsko z.s.
- 1.FK Příbram, fotbalová akademie, z.s.
- MFK Chrudim z.s.