Mistrovská utkání st. a ml. žáků 3.-4.9.2021

Sestava:

P.Filouš,J.Hermanová,M.Zbožínek,R.Koláček,M.Chytka,P.Kobliha,D.Štercl,

M.Vitásková,D.Pešák,Š.Čejka,K.Strupek

V pátečním podvečeru se představil tým starších žáků v dalším utkání na hřišti Určic.První poločas byl celkem vyrovnaný,šance se střídaly na obou stranách.Byli jsme fotbalovějším týmem a nakonec zaslouženě první dějství vyhráli.Do druhého poločasu jsme maličko změnili rozestavení a soupeř měl problémy,dostat se přes naši defenzivu.A tak se uchýlil k nakopávaným míčům od brankáře a stoperů a tím nám pozici značně usnadnil.Dlouhé míče jsme vcelku v klidu sbírali a mohli kombinační hrou přecházet do spousty šancí.Všechny hráče bych chtěl pochválit za fotbalovost,bojovnost a takticky skvěle zvládnutý druhý poločas.

Krajská soutěž mladších žáků

Sokol Velký Týnec - TJ Smržice/Kostelec   3 : 2 p.

Branky : V.Hadač,J.Kožený

Sestava:

K.Strupek,J.Hermanová,M.Zbožínek,L.Nadymáček,M.Vitásková,D.Pešák,Š.Čejka,

L.Rubeš,T.Vyskočil,V.Hadač,J.Kožený,M.Spurný,L.Hrubý

Mladší žáci se v Krajské soutěži představili ve Velkém Týnci.A narazili na výborně hrajícího soupeře,který byl skvělý v individuálních dovednostech,kombinaci i rychlosti.Chtěli jsme se prezentovat stejnou hrou,ale dnes jsme v mnoha činostech zaostávali.Byli jsme pomalí a nepřesní v kombinaci,často jsme nedrželi správné prostory,prostě nebylo to dnes úplně dle představ.Naopak někteří hráči mě mile překvapili individuálními výkony.Určitě není třeba věšet hlavy.Dochází pouze k tomu,co jsem říkal,když jsem tým přebíral.Bude delší čas trvat,než budeme schopni podávat vyrovnávané výkony a zatím to bude jako na houpačce.Je to naprosto přirozená věc.Někteří hráči potřebují dotrénovat technické dovednosti,někteří kondici a někteří maličko změnit přístup.Ale tento tým je obrovsky perspektivní a věřím,že společně dosáhneme velkých věcí.