Mistrovská utkání ml.a.st.žáků 29.8.2021

Sestava:

K.Strupek,J.Hermanová,M.Zbožínek,L.Nadymáček,M.Vitásková,D.Pešák,Š.Čejka,

L.Rubeš,T.Vyskočil

První mistrovské utkání bylo bohužel ovlivněno neúčastí spousty hráčů.Sice mě to moc mrzí,ale dnes to museli odmakat ti,kteří byli k dispozici.Od začátku zápasu jsme soupeře převyšovali v šikovnosti při práci s míčem i v tempu,které jsme nastavili.Za to bych hráče moc pochválil.Naopak nám vázla kombinace a přípravná fáze v útočné činnosti.Spousta akcí končila u rohového praporku a odtud se góly dávají těžko.Je to ale otázka času,než dotrénjeme souhru a zapojíme víc fotbalového myšlení.Tím se opět posuneme o kus vpřed.

Okresní přebor starších žáků

TJ Smržice/Kostelec - SK Jesesnec   0:2

Sestava:

P.Filouš,J.Hermanová,M.Zbožínek,R.Koláček,M.Chytka,P.Kobliha,D.Štercl,

M.Vitásková,D.Pešák,A.Vyskočil,Š.Čejka,K.Strupek

Starší žáci odehráli první utkání soutěže proti velice těžkému soupeři.A celému našemu týmu musím vyseknout obrovskou pochvalu.Byl to skvělý týmový výkon,kdy od skvělého brankáře,až po posledního hráče všichni odevzadali maximum.I přes vysoké tempo zápasu jsme předvedli spoustu krasných kombinací,i pod velkým tlakem soupeře dokázali z obrany vyjet skvělou součinností hráču naprosto fotbalově.Pro ty mladší to obrovská škola a těm starším tento zápas ukázal,že je třeba zapracovat na kondici a na celkové rychlosti.Jestliže jsem klukům řekl,že tato sezóna je přípravou na tu příští a přechod na velké hřiště,potom v tomto týmu vidím obrovskou perspektivu.Samozřejmě při poctivé práci.