AQUA AEROBIC 11.1.2022 - Olomouc

7. 1. 2022

Od příštího týdne zařazuji do tréninkových plánů jako zpestření přípravy Aqua aerobic pod vedením profesionální lektorky.

V úterý 11.1.2022 pojede první část dětí,Dále budu tato cvičení vkládat do programu podle volných termínů v bazénu.

V týdnu 17.-21.1. bude zajištěna pro děti regenarační odpoledne /sauna,vířivka/

Poslední lednový týden pokud se podaří vše domluvit dorazí na některý z tréninků paní fyzioterapeutka.

Všechny tyto věci jsou nesmírně důležité pro správný růst dětí vzhledem k zátěži,kterou absolvují.

Ještě bych rád zmínil jednu věc.Nechal jsem si vyhodnotit výsledky zátěžových testů. Kondice některých dětí je nejen směrem ke sportu,ale i směrem k dalšímu vývoji směrem k dospělosti hodně špatná.Když k tomu přidáme celkové zkrácení,nerovnoměrné zatěžování různých častí těla,dostaneme se časem k častým zraněním,bolestem zad,kloubů atd.Někdy se mi tohle všechno těžce rodičům vysvětluje,ale věřte,že já jako člověk,kterému svěřujete své děti si tuhle zodpovědnost moc dobře uvědomuji.U každého hráče si vedu podrobnou evidenci /celkový počet tréninků,počet tréninků v maximální zátěži,kloubní rozsahy,regenerace,počty zranění,atd./.Podle toho všeho potom připravuji tréninky,cvičení a regeneraci,aby každý dostal přesně to,co potřebuje.Vše pečlivě kozultuji s odborníky/kondiční trenéři,lékaři,atd./A tady se dostáváme k tomu,proč jsou tréninkové plány takové,jaké jsou.Můj cíl není nesmyslně dřít každý den,drilovat fotbalová cvičení,ale mít šťastné zdravé děti,které se budou fotbalem bavit,užívat si kolektivu a zároveň se umět starat o své tělo,být zodpovědní k sobě i druhým.A až se za rok,dva,tři rozejdeme,byli ti cílevědomější připraveni k přestupu do větších klubů a ti ostatní aby dál sportovali pro radost,protože budou vědět,jak je to důležité a zároveň to mají rádi.Toho všeho ale můžeme dosáhnout pouze vzájemnou spoluprací a důvěrou.Děti už to pomaličku chápou a já jsem za to moc rád.Kluci,kteří jsou zranění si berou individální plány,aby pracovali i přes omezení,Nikdo nejde na trénink před řadným protažením,vyrolováním a teď i rozježděním na rotopedech.Není pro mě nic hezčího,než vidět,jak tohle všechno dělají automaticky.Ale to jen pro krátké vyjádření mých pocitů.

AQUA AEROBIC - Úterý 11.1.2022

V.Hadač,D.Pešák,M.Zbožínek,Š.Čejka,K.Strupek,M.Spurný,M.Vitásková,J.Hermanová

Doplatek na cvičení - 100Kč na hráče

Děti vezmeme s Markem do aut,sraz v 16:15 v Čelechovicích u sokolovny